GARANTİ, İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

GARANTİ, İADE & DEĞİŞİM KOŞULLARI

– TAJA925.COM sitesindeki tüm ürünler TAJA925 garantisi altındadır.

– TAJA925.COM’da satışa sunulan”TAJA925″ kategorisindeki tüm yüzükler ‘ömür boyu garanti’ kapsamındadır.TAJA925; satın aldığınız ürünleri ömür boyu kullanabilmeniz için gerekli olan tüm desteği sağlar.

– ‘Ömür boyu garanti’ kapsamındaki ürünlere yapılacak bakım işlemlerinde ürünü firmamıza kendiniz getirebilir veya kargo ücreti tarafınızdan karşılanması koşulu ile bize gönderebilirsiniz. (TAJA925 bakım işlemlerinde kargo ücretlerini karşılamaz.)

– Satın aldığınız ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için; TAJA925 dışındaki üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlar tarafından müdahale edilmemesi gerekmektedir. Ürünler üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılmış ise; ürün garanti kapsamından çıkar.

– Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır.

– Siparişlerinizi teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerde eksik, hasar ya da hata tespit etmeniz durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Durumu Anı Yüzük’e bildiriniz. Gerekli incelemeler sonucu en kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır.

– Siparişinizi iptal ve iade etmek için online destek hattımızdan veya 0850 259 1845 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından iade onaylandığında, ürün ücreti 30 gün içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

– Müşterilerin özel istekleri doğrultusunda üretilen ya da üzerinde değişiklik yapılan ürünler ‘kişiye özel’ hale dönüştürüldüğünden, bu tür ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

– “İndirimdekiler” kategorisinde yer alan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

– Kapıda ödeme ile yaptığınız alışverişlerde 12,90 TL “kapıda ödeme hizmet bedeli” ödemeniz gerekir. Bu bedel kargo şirketi tarafından, ürün bedelini bize aktarma hizmeti verdiği için alınmaktadır. Sipariş iptal & iade işlemlerinde bu bedel TAJA925 tarafından karşılanmaz.


– Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde online destek bölümünden veya 0850 259 18 45 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Hatalı ürün, onayın ardından yenisi ile değiştirilir. Ürünün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde kullanılmışsa iade ve değişim gerçekleşmez.

– İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ambalaj ve diğer tüm evrak/materyallerin eksiksiz ve hasarsız şekilde herhangi bir Aras Kargo şubesinden “TAJA925” adına veya aşağıda bulunan adrese gönderilmesi gerekir:

ADRES :ÜNİVERSITE MAH. ÇAVUŞ SK. OZDENGELEN APT SİTESİ OZDENGELEN APT BLOK NO : 4 İÇ KAPI NO :1 AVCILAR /ISTANBUL